JÁ ŽENA

16. - 18. 6. 2023

Zveme Vás na víkend plný ženské energie, empatie, plynutí, dosycení a naplnění svého JÁ. Ponoříme se do svého nitra skrze meditace, tanec, zpěv, sdílení, tvoření a dotek. Vše, co tak umíme dávat a rozdávat, nadělíme sobě. Ženské zastavení v přírodě ve vší její kráse a syrovosti. V technice NO-MID vystoupíme z komfortní zóny a probudíme náš zdroj. Znásobení všeho, co nás čeká, umocní potní chýše.


Potní chýše je velice silný obřad čištění na všech úrovních. Pročišťuje tělo, mysl, srdce, duši i ducha. Pomáhá se zvědomením našeho aktuálního stavu a orientací na to, co si do i od života přejeme. V den rituálu doporučujeme celý den jíst lehká jídla a pít hodně vody.
Samotný obřad začíná již v dopoledních hodinách, kdy si v kruhu stanovujeme svůj záměr pro potní chýši a poté společně připravujeme dřevo, čistíme ohniště, oblékáme chýši a stavíme hranici s kameny. Poté hranici rituálně zapálíme a kameny se začínají rozpalovat…


Kdy, kde a další organizační údaje

Kdy: Začátek je v pátek odpoledne v 18 hodin. Konec očekáváme v neděli cca v 11 hod. dopoledne.

Kde: V areálu Zuckerova mlýna na Úterském potoce. Zuckerův mlýn je nádherné přírodní místo v údolí horního toku Úterského potoka, daleko od civilizace s úžasnou energií, harmonií a klidem. Společně s přáteli zde pomalu vytváříme krásné místo pro setkávání, rituály a pobyty v souladu s přírodou. Scházíme se ve venkovní zastřešené jídelně, spíme ve vlastních stanech nebo pod širákem, myjeme se v potoce a radujeme se z nádherného bytí v harmonii s přírodou.

Cena: 3 200,- Kč. Při platbě do 30.4.2023 je zvýhodněna cena 2 950,-Kč.
V ceně je, odměna za práci lektora a organizaci semináře, za přípravu hranice (dřevo), 2 x nocleh v objektu mlýna, 2x večeře, 2 x snídaně, oběd a hostina, po celou dobu zajištěn pitný režim, káva a čaj.

Ubytování: Nocleh na místě je možný pod širákem nebo ve vlastních stanech s karimatkou a spacákem.

Jídlo: 2x večeře, 2 x snídaně, 1x oběd a hostina po obřadu potní chýše, po celou dobu zajištěn pitný režim, káva a čaj.

Co s sebou: 
Oblečení do potní chýše:
Ženy mají tradičně dlouhé šaty nebo dlouhou sukně + tričko, Vše z přírodních materiálů.
Dále si vezměte nejlépe dva ručníky, jeden do potní chýše a druhý pak na osušení. Pokud nechcete sedět na studené zemi, vezměte si i něco pod sebe.
Před obřadem je doporučené odložit veškeré kovové šperky!

Co s sebou na celý víkend
Převážnou část pobytu budeme venku na čerstvém vzduchu, dlouhou sukni nebo šaty nepotřebujete jen do potní chýše, ale také na ostatní aktivity.
Budete potřebovat stan, karimatku nebo molitan, spacák, teplé oblečení a pevnou obuv, čelovku, deku, šátek, něco na poznámky, hudební nástroje, bubny, chřestidla, amulety, drobné předměty na oltář. Také prosím, pokud někdo máte nějaké starší deky, které můžete postrádat a věnujete nám je, budeme rádi.

Lektorky: 
Marie Kostihová - 724 030 995
Martina Bonsignoreová Pohaiská - 739 427 647

Harmonogram:
Pátek 17.6.
příjezd mezi 17.00 – 18.00
Zahájení – seznámení – sdílení – večeře
Sobota 18.6.
8.00 – 9.00 Meditace NADABRAHMA
9.00 – 10.00 snídaně
10.00 – 12.00 Příběh ženství – sdílení
12.00 – 13.00 oběd
Příprava na potní chýši – čištění ohniště, oblékání potní chýše, postavení a zapálení hranice.
Doplňující informace k potní chýši – procházka o samotě – ukotvení
Potní chýše
Po ukončení potní chýše čas na převlečení, zapsání poznámek.
Hostina – pokud přivezete nějakou dobrotu na společný stůl budeme rádi.
Sdílení
Neděle 18.6.
8.30 Šamanský tranzovní tanec
9.30 snídaně, občerstvení
Sdílení, úklid prostoru


Přihlášení

Přihlásit se můžete na telefonním čísle 724 030 995, emailu: zelenaterapie@seznam.cz nebo prostřednictvím tohoto formuláře. Obratem vám pošleme potvrzení přihlášky a detailnější informace k akci i platbě.