Víkendové hraní na Mlýně

4. - 6. 8. 2023

Taky občas přemýšlíte nad tím, jaké by bylo skvělé vychovávat děti v kmeni v přírodě? Kdo zažil, ví, že v přirozeném poli kmene jsou děti v daleko větší pohodě, víc si žijí po svém - a jejich rodiče čerpají sílu z propojení, sdílení péče o děti i z úplně obyčejného bytí spolu. Pojďme si takto společně užít první srpnový víkend, nechat se vyživit silou kmene v kruhu podobně naladěných žen, mužů, babiček, dědečků a hlavně dětí. Můžeme pracovat, vařit, tančit, zpívat, blbnout v potoce, bubnovat, tvořit, sdílet v týpí, prostě budeme ve flow. Když bude nálada, můžeme si v sobotu večer udělat podpůrný rituál, protože budeme zrovna uprostřed období keltského svátku Lughnasadh, času spojení Boha a Bohyně, která převezme pro zbytek roku žezlo, a také pod magickým datem 8.8., kterému se někdy říká Lví brána....


Informace k pobytu

Kdy: Začátek je v pátek odpoledne v 16 hodin. Konec očekáváme v neděli cca ve 14 hod. odpoledne.

Kde: V areálu Zuckerova mlýna na Úterském potoce. Zuckerův mlýn je nádherné přírodní místo v údolí horního toku Úterského potoka, daleko od civilizace (no, jak to jen u nás v Čechách jde) s úžasnou energií, harmonií a klidem. Společně s přáteli zde pomalu vytváříme krásné místo pro setkávání, rituály a pobyty v souladu s přírodou. Scházíme se ve venkovní zastřešené jídelně, spíme ve vlastních stanech nebo pod širákem, myjeme se v potoce a radujeme se z nádherného bytí v harmonii s přírodou.

Ubytování: Ve vlastních stanech, s karimatkou a spacákem.

Strava zajištěna: Snídaně, oběd, večeře, ke svačině ovoce. Pokud máte omezení ve stravě dejte vědět.

Cena za víkend:
Dospělá osoba 2000,- Kč
1 dítě do 10 let zdarma 
2 děti do 10 let 500,- Kč
děti od 10 do 15 let 500,- Kč

Další informace: Marie Kostihová, tel: 724030995, mail: zelenaterapie@seznam.cz 

Přihlášení

Přihlásit se můžete na telefonním čísle 724 030 995, emailu: zelenaterapie@seznam.cz nebo prostřednictvím tohoto formuláře. Obratem vám pošleme potvrzení přihlášky a detailnější informace k akci i platbě.