Velikonoční brigáda na mlýně

od pátku 29.3. do pondělí 1.4.2024


Přátelé a kamarádi Zuckerova mlýna,

blíží se jaro a my jako každý rok budeme upravovat okolí mlýna, abychom to měli pěkné a připravili se na léto tábory, semináře, pobyty a VQ.

Pokud budete chtít strávit čas na čerstvém vzduchu u pálení větví, hrabání, skládání a probírání srubu po zimním spánku, budeme rádi, když přijedete. Můžete přijet na dvě hodiny na kafe nebo na 2 dny něco popracovat, ale hlavně pobýt s přáteli a příznivci tohoto krásného místa.

Víte, že tyto setkání nejsou jen o práci, ale také o sdílení, které má v této době cenu zlata.

Většinou se nám povede zvát kamarády na poslední chvíli, ale nyní je to s předstihem. Vybrali jsme datum na Velikonoce, kdy je volno od pátku do pondělí, a tak může každý přijet, kdy bude mít čas nebo chuť, na hodiny či dny.

Dejte prosím vědět, kdo by měl chuť zúčastnit se, kdy asi přijedete.

Nocleh a strava zajištěna. Děti můžeme ubytovat ve srubu.

Děkujeme předem , že nás v tom nenecháte samotné Maruška a Michal 


Kdy, kde a další organizační údaje

Kdy: od pátku 29.3. do pondělí 1.4.2024

Kde: V areálu Zuckerova mlýna na Úterském potoce. Zuckerův mlýn je nádherné přírodní místo v údolí horního toku Úterského potoka, daleko od civilizace (no, jak to jen u nás v Čechách jde) s úžasnou energií, harmonií a klidem. Společně s přáteli zde pomalu vytváříme krásné místo pro setkávání, rituály a pobyty v souladu s přírodou. Scházíme se ve venkovní zastřešené jídelně, spíme ve vlastních stanech nebo pod širákem, myjeme se v potoce a radujeme se z nádherného bytí v harmonii s přírodou.

Přihlášení: Pokud se chystáte přijet, dejte vědět Marušce na zelenaterapie@seznam.cz nebo tel. 724030995, 737868986.