Tábor 4 živlů na Zuckerově mlýně

22. 7. - 31. 7. 2022

Pobyt na táboře pro skutečné milovníky přírody. Naučíte se žít ruku v ruce s krajinou, kde vládne les, louky, potok a skály. Pochopíte pravidla soužití, kde je vše v rovnováze a čas zde plyne pomaleji a vědoměji než ve městě.


Můžete to brát jako výzvu o přežití bez elektroniky, teplé vody a televize a nebo také jako návrat k něčemu blízkému co znáte .

Již v názvu tábora máme nápovědu pro naši podrobnější činnost. Co jsou 4 živly, co každý jeden znamená, jak se podporují a můžou spolupracovat? Těšit se můžete taky na oblíbené aktivity jako lukostřelba, potní chýše, rýžování zlata, stopování a odlévání stop a přivedete si také své silové zvíře, které se stane vaším přítelem a rádcem .

K novým zážitkům přibude také výlet po českých památkách. Více neprozradím, je to překvapení.


Kdy, kde a další organizační údaje

Kdy: Tábor se koná v termínu od pátku 22. 7. (začínáme večeří) do následující neděle 31. 7. 2022 (končíme snídaní).

Kde: Tábor je, jak již bylo řečeno, v Zuckerově mlýně na Úterském potoce. V okolí je louka která je ohraničená potokem, samotné pozůstatky mlýna jsou součástí tábořiště.

Dřevěná chata, která je k dispozici, slouží jako zázemí tábora. Je zde vybavená kuchyň, kde budeme připravovat jídlo. Dvě palandy ve srubu slouží k ubytování v případě potřeby.

Ze dvou stran chaty je pergola, kde se budou táborníci nejen stravovat, ale také tvořit a vyrábět vše, co náleží ke 4 živlům, včetně výroby dešťové hole.

Do dalšího vybavení tábora patří ohniště a gril na opékání a grilování. A také posvátný oheň, který bude ohřívat kameny na potní chýši.

Hygiena je výzva - používáme 2 kadibudky, přírodní koupelnou je potok, pro méně odvážné bude samozřejmě i teplá voda.

Pro koho: Tábor je pořádán pro děti od 6 do 14 let.

Ubytování: je ve vlastních stanech, spíme na karimatkách/molitanech ve spacáku.

Strava: je zajištěna 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře, svačiny budou většinou ovoce, zelenina).  Pitný režim zajištěn v průběhu celého dne.


Pokud má vaše dítě nějaká omezení ve stravování, např alergie nebo intolerance, dejte nám prosím vědět předem, společně najdeme řešení.

Vedoucí tábora: Marie Kostihová, Michal Balický

Podrobné informace : V případě, že máte zájem umístit své dítě do tábora, pište nebo volejte na telefonní čísla 724 030 995, 737 868 986, mail: zelenaterapie@seznam.cz. Obratem obdržíte podrobné informace k pobytu.

Cena a podmínky platby

Cena za dítě je 4 800,- Kč.
Cena za doprovod (po individuální dohodě) také 4 800 Kč.
Záloha 3 000,- Kč je splatná do 31.5.2022, doplatek 1 800,- Kč do konce června tj. 30.6.2022.

V ceně je zahrnuto : ubytování ve vlastních stanech na území Zuckerova mlýna a přilehlé louce, strava 5 x denně, pitný režim, program s lesní tématikou, materiál na výrobky, kapesné na výlet, drobné odměny, pedagogický a zdravotnický dozor.

Storno poplatky :
30 dní před začátkem tábora částka ve výši zálohy ( 3000,-)
14 dní před začátkem tábora 60 % ceny za osobu
6 až 0 dní před začátkem tábora 100 % z ceny za osobu.

Číslo účtu pro platby : 298571702/0300, jako v.s. prosím napište vaše telefonní číslo a do zprávy jméno dítěte a Tábor 4 živlů. Zálohy a doplatky prosím posílejte do výše uvedených termínů.

Přihlášení

Přihlásit se můžete na telefonních číslech 724 030 995, 737 868 986, emailu: zelenaterapie@seznam.cz nebo prostřednictvím tohoto formuláře. Obratem vám pošleme potvrzení přihlášky a detailnější informace k akci i platbě.

Momentky z loňska

Zde je ochutnávka činností a aktivit dětí, pro vaši představu.