https://www.zelena-terapie.cz/

Tábor 4 živlů na Zuckerově mlýně

05.03.2022

22. 7. - 31. 7. 2022

Pobyt na táboře pro skutečné milovníky přírody. Naučíte se žít ruku v ruce s krajinou, kde vládne les, louky, potok a skály. Pochopíte pravidla soužití, kde je vše v rovnováze a čas zde plyne pomaleji a vědoměji než ve městě.

Můžete to brát jako výzvu o přežití bez elektroniky, teplé vody a televize a nebo také jako návrat k něčemu blízkému co znáte .

Již v názvu tábora máme nápovědu pro naši podrobnější činnost. Co jsou 4 živly, co každý jeden znamená, jak se podporují a můžou spolupracovat? Těšit se můžete taky na oblíbené aktivity jako lukostřelba, potní chýše, rýžování zlata, stopování a odlévání stop a přivedete si také své silové zvíře, které se stane vaším přítelem a rádcem .

K novým zážitkům přibude také výlet po českých památkách. Více neprozradím, je to překvapení.

Kdy, kde a další organizační údaje

Kdy: Tábor se koná v termínu od pátku 22. 7. do následující neděle 31. 7. 2022.

Kde: Tábor je, jak již bylo řečeno, v Zuckerově mlýně na Úterském potoce. V okolí je louka která je ohraničená potokem, samotné pozůstatky mlýna jsou součástí tábořiště.

Dřevěná chata, která je k dispozici, slouží jako zázemí tábora. Je zde vybavená kuchyň, kde budeme připravovat jídlo. Dvě palandy ve srubu slouží k ubytování v případě potřeby.

Ze dvou stran chaty je pergola, kde se budou táborníci nejen stravovat, ale také tvořit a vyrábět vše, co náleží ke 4 živlům, včetně výroby dešťové hole.

Do dalšího vybavení tábora patří ohniště a gril na opékání a grilování. A také posvátný oheň, který bude ohřívat kameny na potní chýši.

Hygiena je výzva - používáme 2 kadibudky, přírodní koupelnou je potok, pro méně odvážné bude samozřejmě i teplá voda.

Vedoucí tábora: Marie Kostihová, Michal Balický

Cena : 4 800,- Kč

Podrobné informace : V případě, že máte zájem přihlásit své dítě na tábor, pište nebo volejte na telefonní čísla 724 030 995, 737 868 986, mail: zelenaterapie@seznam.czObratem obdržíte podrobné informace k pobytu.

Přihlášení

Momentky z loňska

https://www.zelena-terapie.cz/