Bylo, nebylo, dávno tomu ....

Indiánské příběhy

Na těchto stránkách najdete plno poučných a moudrých příběhů a poučení od našich dávných předků a je jedno jestli to byli indiáni v severní Americe nebo se k nám hodí lépe třeba Keltové...
 

Pampeliška

14.03.2023

Rup a letí, letí, to je dětí jako smetí! Pampeliška, moji milí, vystřelila svoje chmýří. Letí, letí do celého světa, svoje děti vypustila, dobré rady vyslovila.

Z důvodu kritického stavu mostu, který vede k nám na Zuckerův mlýn, jsme se rozhodli opravit tento most sami pomocí brigády a finančních příspěvků od našich příznivců a přátel Zuckerova mlýna.

Pojďte se s námi ohlédnout za letním táborem v červenci 2022. Tím nás provázel příběh holčičky Země a čtyř živlů, které lidem připomněly, jak se k Zemi správně chovat. Podívejte se, jak jsme si tábor užívali, a co všechno jsme zažili.

Pobyt na táboře pro skutečné milovníky přírody. Naučíte se žít ruku v ruce s krajinou, kde vládne les, louky, potok a skály. Pochopíte pravidla soužití, kde je vše v rovnováze a čas zde plyne pomaleji a vědoměji než ve městě.

V tomto roce se uskutečnil první tábor pro děti a dospělé pod vedením spolku Zelená terapie. Náš záměr byl tábor pro děti, ale vše dopadlo jinak. Nakonec byly síly dětí a dospělých vyrovnány. Byla zde ale pravidla, děti nám tykaly včetně svých rodičů a užili jsme si to stejně jak děti. Pod tímto textem jsou naše aktivity a podrobnější info,...